StartUp

Startup, bir iş modeli akımı olarak doğup, düşüncelerinizikısıtlamadan sonsuz yeniliğe yön verebilmek olarak açıklanabilir.

Hızla gelişen teknoloji yeni Dünya anlayışı ile birlikteyeni hizmetler ve yeni çözümler oluşturmuştur. Fikirlerin öneçıktığı bilginin potansiyel güç olduğu yeni Dünya’da farkındalık kelimesi ayrıanlam kazanmıştır.

XPS ,  Startup girişimi ile tüm genç girişimcilerimizin hayallerine daha hızlı erişebilmesi için oluşturduğumuz bu platform üzerinden Dünyadaki bir çok ( Crowdfunding ve Global Startup Investment Platform ) üzerinden projelerini yayınlıyarak hayata geçirmelerine destek oluyoruz. 

başta Üniversite öğrencilerimiz , kadın girişimcilerimiz ve fikri olan herkesin bir tuşla başvurarak Startuplarını hayata geçiriyoruz. 

Hemen başvurmak için zaman kaybetme .. 


Global Dünya’ya hizmet eden Startup, insanlarınalışkanlıkları dışında çok kısa sürede fazla yol gitmeyi amaçlayan vebüyüyebilen projeler üretebilme beceresidir.

XPS, yüksek etki yaratarak kabul görecek, büyüme yeteneğiolan global projeler keşfedip desteklemek ve mentorlük yapmak amacıylakurulmuştur.

Fikir aşamasını geçmiş, prototip veya çalışan modele sahip Startuplarınızı teknolojik altyapıları kullanarak geliştirilen,

StartuplarınDünya çapında özel yatırımcı ve girişimcilerle buluşturarak hayata geçirmekteyiz.

Eğer Startup iş modeline sahipseniz internet sitemizdenkolayca başvuru yapabilirsiniz.

Startup sunumunuzu projenizi İngilizce hazırlayıpgörselleriyle birlikte, firma bilgileri, finansman ihtiyacı, sektör bilgilerinede yer vererek ön başvurunuzu yapabilirsiniz.