E - Ticaret , E - İhracat

 

XPS,  %100 yerli sermaye ile kurulmuş olan bu platform başta  milli markalarımızın, ürünlerimizin, küçük ve orta kobilerimizin, genç girişimcilerimizin, bireysel ürün tasarlayan bireylerin kolaylıkla ürün satışı gerçekleştirebileceği global bir platformdur. 

XPS, alış veriş alışkanlıklarının değiştiği ticaretin yeni mecralara taşınıp tanımlandığı günümüzde E-Ticaret, E-Ihracat çözümleri sunmaktadır.

Dünyanın en büyük global e-commerce satış sitelerinde ve yerel ölçekli birçok sanal mağaza entegrasyonu ile ürün satışı gerçekleştirmektedir.

Amazon, eBay, Alibaba gibi global ölçekli ve yerel pazarda satış yapan birçok mağazada ürün satışı ve mağaza yönetimi yapmaktadır.

Uluslararası pazarlarda yer almanın en hızlı yöntemi olarak görülen E-Ticaret ve E-Ihracat planlamasını, stratejisini ve operasyonunu titizlikle yürütmekteyiz.

E-ticaret ve E-ihracat ın sunmuş olduğu avantajları en verimli ölçüde kullanarak doğru maximum performans ve satış başarısı elde etmekteyiz.

Her satış platformunun kendine özgü çalışma yapısı ve ülkelere göre olan avantajlarını değerlendirerek en doğru mecralarda yer alarak daha büyük hedef kitlelerine ulaşmaktayız.

 

Global ve yurtiçi pazarda hizmet veren hazır sanal mağazaların yanı sıra geliştirmiş olduğumuz E-ticaret platformlarıyla da müşterilerimize hizmetler sunmaktayız.

Tamamen kendi yazılım departmanımız tarafından geliştirilen yazılımlarda güvenli kullanımı kolay ve entegrasyon imkanı sunmaktayız.

 

Farklı sektörler ve farklı pazarlar için oluşturmuş olduğumuz E-marketlerde ürünlerinizin satışını kolayca gerçekleştirebilir ticaret hacminizi arttırabilirsiniz.

 

XPS, yazılım departmanı müşteri tercihleri doğrultusunda, özel B2C ve B2B yazılım platformlar da geliştirmektedir. Şirketin kurumsal yapısını yansıtan, çoklu ürün yönetimi, ödeme yöntemleri, kargo modülleri, çoklu dil desteği gibi tamamen müşteri tercihleri doğrultusunda mağaza çözümleri sunmaktadır.

E-ticaret altyapısının önemi ile birlikte SEO, marketing, pazarlama stratejisi, reklam yönetimi ve sosyal medya mecraların doğru yönetimi ve entegrasyonu ayrı önem kazanmaktadır.

XPS, E-ticaret platformunun oluşturulmasından, dijital pazarlama stratejisi, reklam yönetimi, sosyal medya planlaması ve lojistik süreçlerine kadar bütün hizmetleri ile profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

 

E -Ticaret & E-Ihracat çözümleri:

Global marketlerde mağaza yönetimi ve ürün satışı: Amazon, eBay, Alibaba gibi global pazarda yer alan marketlerde mağaza açma, yönetme, ürün ve satış yönetimi, tahsilat ve ödeme desteği , Lojistik çözümleri,reklam yönetimi ve pazarlama stratejisi geliştirmekteyiz.

 

Sanal mağaza çözümleri:

XPS, sektörel ve bölgesel pazarlar için kendi sanal mağaza çözümlerini yaratarak ürün satışını daha büyük hedef kitlelerine ulaştırmaktadır.

Bütün bu mecralarda siz de ürün satışı yapabilir kendinize gelir edebilirsiniz. Ürünlerinizin global marketlerde ve yurtiçi pazarda satışını yapmak artık XPS ile çok kolay.

Ürün ekleme , mağaza yönetimi , ürün satışına ve siparişlerin teslimatına kadar olan bütün süreci XPS yöneterek kolay kullanım sağlamaktayız.

 

 XPS , E-Ihracat Çözümleri :

ETGB Hızlı Ihracat Hizmeti ( Iharacat Beyanname düzenlenmesi ) 

Gümrük Müşavirliği ve Ardiye üçreti ödemenize gerek kalmaz

Tüm Evraksal destekler XPS tarafından hazırlanarak zamandan kazanç sağlar,

Ücret farkı alınmaksızın Kapıdan Kapıya teslimat

Paket alımından teslimata kadar internet ve telefonunuz ile takip imkanı 

Karşı ödemeli veya 3.kişi ödemeli gönderi hizmetleri 

Sigorta ,  tüm ürünleriniz global sigorta kapsamındadır