E - Lojistik

XPS, lojistik sektöründe geliştirmiş olduğu çözümlerle,yurtiçi ve global pazarda geniş servis seçenekleriyle hizmetler sunmaktadır.

Birden fazla hizmeti aynı çatı altında sunan XPS, hizmetçeşitliliği ile birlikte farklı sektörlere de çözümler üretmektedir.

Lojstik ve teknolojiyi birleştirmeyi başararak entegreçözümler sunan XPS, önde gelen ülke ve lokasyonlarda esnek lojistik çözümlersunmaktadır.

E-ticaret ve E-ihracatlojistiğinde uzman olan XPS ekibi, yurt dışı ve yurt içi teslimat ve operasyonlarınıbaşarıyla yönetebilmektedir.

Teknolojik altyapısı ile birçok E-ticaret ve E-ihracatmodülünü barındıran, mağaza ve lojistik operasyonları entegre ederek sürecinher aşamasında bilgilendirme servisleri ve raporlama imkanı sunmaktayız.

Ürün satışı ile birlikte ürün teslimatlarının önem arzettiği bu süreçte, sipariş oluşumundan teslimatına kadar her adımda XPSprofesyonel hizmet sunmaktadır.

 XPS Delivery ,  Türkiyede bugüne kadar hiç yapılmamış E-Lojistik platformu ile herkese iş imkanı sunmaktadır.  Tüm girişimciler istedikleri saatte istedikleri yerden bu platform'a giriş yaparak kendi lojistik şubelerini açabilirler. 

XPS 'in sunmuş olduğu tüm hizmetlerin altyapısından faydalanarak kendi müşterilerine de tek tuşla hizmet sağlayarak ek kazanç elde edebilirler.

Hemen başla diyerek sizde kendi işinizin sahibi olabilirsiniz ..
Paket gönderim servisi:

XPS, yurtiçinde ve yurtdışında paketteslimatlarını gerçekleştirmektedir. Uluslararası taşımacılık standartlarınagöre hazırlanan gönderimlerin adet ayırt etmeksizin müşteri adreslerineteslimatlarını gerçekleştirmektedir.


Tahsilatlı gönderi :

XPS, gönderimlerinizi gerçekleştirerek,tahsilatlarını da yapar, Tahsil edilen tahsilat tutarları, müşterilerimizebanka yoluyla ödemesi gerçekleştirilir.


Depolama ve yerel dağıtım:

İlgili ülke veya bölgeye özellojistik çözümler geliştiren XPS,  E-ihracatlarınız da veya çoklugönderimlerinizde lojistik operasyonlarını yöneterek depolama, ülke içi veyabölgesel dağıtım hizmeti sunmaktadır.


XPS Express:

Acil ve hızlı gönderilerinize yönelikgeliştirilen XPS Express ile zamanında teslimat yapabilirsiniz.


Gümrük servisleri:

Her ülkeye göre değişkenlik gösteren veayrı operasyon gerektiren gümrükleme sürecinde, XPS gümrük servis ileişlemlerinizi kolaylıkla yürütebilirsiniz.

 

XPS kurumsal lojistik çözümler 


Express taşımacılık: 

XPS, Express taşımacılık servisi ileterminli gönderimleri veya acil gönderimlerinizi, Express araçlar ile sevkederek zamanında ulaşımını sağlamaktadır. Gümrük geçiş avantajı tek noktayayapılan teslimatlar gibi birçok avantajını hıza dönüştüren servis ile Avrupa,Ortadoğu ülkeleri, Türki Cumhuriyetler, Rusya federasyonu teslimatlarını hızlıgerçekleştirmekteyiz.3PL  & 4 PL   Lojistik Hizmetleri                                                          Express Taşımacılık Hizmetleri                                 Denizyolu Taşımacılık Hizmetleri

E- Lojistik Entegrasyonu ( API + XML + JSON )                               Karayolu Taşımacılık Hizmetleri                              Gümrükleme ve yerel Dağıtım

E - Ihracat + E - Ithalat Gümrükleme Hizmetleri                          Havayolu Taşımacılık Hizmetleri                              Proje ve ağır Taşımacılık Hizmetleri

Parsiyel Taşımacılık Hizmetleri